Výuka a studium feng shui v Praze nebo v Milevsku

Individuální vedení - studium na míru:

Jde o individuální výuku 1 až maximálně 3 studentů - pozornost je věnována a upřena jen na Vás a Vaše studijní tempo. Výhodou je jednoduchá domluva na změně termínu v případě vážného důvodu absence (nemoc, nemoc dítěte, služební cesta), což při hromadné výuce není možné. V případě 2 - 3 studentů musí být změna termínu odsouhlasena všemi.

Termíny se domlouvají na začátku studia podle potřeb studenta/ů.

Výuka bude probíhat od 9,30 do cca 17,00 s přestávkou na oběd. Lze také upravit.

Jedná se o 10 jednodenních modulů (individuální výuka probíhá intenzivněji a tudíž rychleji než hromadná). Desátý je zkouškový.

Výuka může probíhat u vás doma, ve vaší firmě, nebo na mé adrese v Milevsku. Záleží jen na domluvě.

Cena a platební podmínky: a) záloha/platba za 1. modul: 3.900,-při doplacení celého kurzovného na konci prvního modulu - doplatek 35.100,-.

b) záloha/platba za 1. modul 4.500,-při platbě po jednotlivých modulech, z modulu na modul.

Ostatní podmínky, včetně certifikace, zůstávají stejné jako u sobotních/nedělních hromadných kurzů.

Dotazy na tel.: 775347899

Přihláška ke studiu