Pavel Plzák feng shui lektor a poradce

Pavel Plzák - lektor a poradce feng shui

Aqua Ventus Academy - škola tradičního Feng-suej: Pavel Plzák

Vystudoval jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze a věnoval se 20 let obchodu, vyučování obchodních dovedností,  personalistice a firemnímu poradenství.

Vždy jsem intuitivně cítil, že obchod není úplně má cesta, ale strach ze změny byl velký... Vesmír ale vše dokáže vymyslet tak, aby nám pomohl - a já pocítil hloubku taoistického zákona: "I změna k horšímu je lepší než stagnace". Se stresem a špatným životním stylem přišla nemoc, která mne zpomalila... a s nemocí přišla ztráta "jistot". Já dnes této změně k horšímu děkuji, posunula mne ke studiu, a k práci, která vlastně není prací, ale neustálým obohacováním sebe sama a zároveň i druhých lidí.

Celý život jsem hledal odpověď na otázky: "Proč jsem tady?", "Jaký to má smysl?", "Končí vše smrtí?" atd. atd. Odpovědi jsem nalezl ve filosofii taoismu a u svých učitelů:  Mistra Rogera Greena (Newyorská škola feng šuej), Mistra Wilhelma Gerstunga (Institut Ham-Yu v Goetingenu), paní Marie Jany Černické (tradiční čínská medicína) a Barbary Venter, v jejíž Design škole jsem absolvoval dvousemestrální kurz interiérového designu.

Mým nepřímým učitelem a inspirátorem je Jaroslav Dušek........ a Eckhart Tolle, Miguel Ruiz, Anita Moorjani, Bruce Lipton...... Nejvíce mne však naučily mé děti, a nyní jejich roli převzali moji studenti......

Ve 40-ti letech přišel ten správný čas, kdy jsem pochopil, že spolu se zdravím je nejdůležitější tvořit něco smysluplného a naplňujícího. Od té doby se zcela výhradně  věnuji praxi feng šuej poradce a lektora. Od té doby jde vše lehce a přirozeně, což je známka toho, že kráčím po správné Cestě.
Jsem zástupcem německého Institutu Kanyu v Goetingenu pro Českou a Slovenskou republiku. Institut Kanyu je zaměřen na aplikaci analytické školy feng šuej.
Založil jsem společnost Aqua Ventus, sdružení lidí, kteří se zabývají feng shui v mnoha různých oblastech tak, aby společnost Aqua Ventus byla schopna nabídnout kompletní servis v oblasti zdravého bydlení. V tak celostní disciplíně, jakou feng šuej bezesporu je, je specializace a odbornost nanejvýš nutná.

Součástí společnosti Aqua Ventus je i její česká škola tradičního feng shui AVA - Aqua Ventus Academy, která připravuje a certifikuje nové poradce a lektory feng shui.
Zakládám si na osobním přístupu ke každému člověku jako individuální bytosti - není pro mě problém se s kýmkoliv osobně setkat, jelikož je nezbytná důvěra studenta ve svého učitele, či klienta ve svého poradce.

Přeji Vám příjemné chvíle, které strávíte na těchto stránkách. Pokud Vám zde bude něco chybět, nebo se budete chtít na něco zeptat, napište mi, nebo zavolejte - budu rád!

poradna@feng-suej.net
www.feng-suej.net
775347899

PS Chcete mne více poznat? Klikněte ZDE, a dostanete se na stránku, kde budu postupně uvádět své úvahy, to co se mi občas honí hlavou:-) Anebo ještě lépe - přijďte se na mě podívat do Art Residence Prague v Mostecké 14, kde učím některé středy ve Večerní škole. Od 17h "dáváme" naše "Laskavá setkání". Doporučuji zavolat předem:-)