Geomantie a jemnohmotné síly Země

Geomantie a jemnohmotné energie Země

Vážení přátelé,

konečně se mi podařilo dostat do České republiky pana Wilhelma Gerstunga z Německa. Pan Gerstung je zakladatelem „Institutu pro starodávné učení Kanyu“ (Ham-Yu) v Goetingenu. Tato analytická škola feng šuej klade důraz na poznání jemnohmotných sil země a práci s nimi.

Ti, kteří již četli některou z knih pana Gerstunga ví, že se snaží přinášet nový pohled na tradiční feng shui a přicházet s novými postupy. Přednáška s praktickým seminářem Feng shui I. bude navazovat na některé informace z knih -  „Velká kniha feng šuej o zdraví“, „Velká kniha feng šuej o zahradě“ (nakl. Fontána) a „Velká kniha o bydlení“.
Dostanete z nejpovolanějších úst exkluzivní informace z oblasti geomantie, radiestézie, detekce a odrušování geopatogenních zón, působení sheng a sha energie dimenzí na lidské zdraví, a mnoho dalších cenných zkušeností, které pan Gerstung nasbíral během své dlouholeté praxe.

Tento seminář naší školy feng šuej AVA není v pravém slova smyslu nadstavbový, jelikož je určen pro všechny (nejen pro absolventy škol feng šuej), kdo se zajímají o prostředí, v kterém žijí a o jeho energetické vlastnosti.

Místo:  Praha 6 – Dejvice
             Stanice techniků DDM hl.m.Prahy , Pod Juliskou 2a
Termín: 5. – 6. října 2013
Cena: 5.400,-
Seminář bude konsekutivně tlumočen do češtiny.