čínská astrologie - 4 pilíře energií osudu

Čínská astrologie - 4 pilíře energií osudu

Aqua Ventus Academy - škola tradičního Feng-suej:

Mohou se přihlásit i studenti z předešlých ročníků, či jiných škol, kde se toto téma nevyučuje.

Tento seminář naší školy feng šuej vám odhalí tajemství čínské astrologie, a snad lépe řečeno, taoistické kosmologie, numerologie a metafyziky. Čínská astrologie je zcela odlišná od západní – jednodušším způsobem se můžeme dostat k elementu, který zharmonizuje naše zdraví a ostatní stránky našeho života.
To, co se prezentuje v knihách jako čínský horoskop, je pouze jedna osmina, v lepším případě jedna čtvrtina, kompletního rozboru 4 pilířů energií osudu. 
Na základě roku, měsíce, dne a hodiny (minuty) narození si dokážete vypočítat přesné poměry všech vašich osobních elementů, jak na pozicích nebeských kmenů, tak na pozicích pozemských větví.
K feng šuej tak můžete připojit velice důležitý rozbor, podle kterého stanovíte osobní element štěstí, prostředky jeho podpory, případně další prvek, který výslednou tabulku elementů zharmonizuje. Naučíte se dále vypočítat pilíře jednotlivých dekád života, a reagovat tak na konkrétní nebeské energie u jednotlivých osob.
Interpretace 4 pilířů energií osudu, respektive rady, které na základě výsledků můžete lidem poskytnout, vás zase o krok posunou k mistrovskému učení a zvládání tradičního feng šuej, na které začnete nazírat opět z jiného úhlu pohledu.


13. - 14. ledna 2018, Praha, Krkonošská 17.  

sobota 9,30 - 17,00 + neděle 9,30 - 17,00.


Cena:  4.500,-, 

Přihláška na seminář