Seminář feng shui u klienta Aqua Ventus Academy

Pomáháme nastartovat Vaši praxi poradce feng shui

Aqua Ventus Academy - škola tradičního Feng-suej:

Ukončením kurzu, složením zkoušek a obdržením certifikátu nemusí naše spolupráce skončit. Rád pomohu každému, kdo bude mít zájem pokračovat, a dál se na poli feng shui zdokonalovat.

Někdo si věří více, někdo méně, někdo se obává, že nebude mít kvalitní referenci, až mu zavolá první klient.

K získání praxe slouží právě tyto semináře, kdy společně navštívíme některého klienta Aqua Ventus Academy, a Vy budete mít možnost zažít vše naostro. Předem si můžete zvolit formu spolupráce - zda se budete chtít jen dívat a poslouchat, nebo zda budete chtít aktivně zasahovat do průběhu návštěv a jednání.

Upozorňuji, že se zde nejdná o nějakou skupinovou akci v rámci školní výuky, ale ke klientovi beru maximálně dva zájemce - jakákoliv větší skupina je z hlediska vztahu ke klientovi kontraproduktivní a chaotická. Vy, naopak, budete hned na první schůzce s klientem, budete přítomni veškerým jednáním, včetně jednání o ceně projektu. Budete i na druhé schůzce, kde se výsledný projekt bude prezentovat.

Mezitím můžete souběžně pracovat na daném projektu, který si před druhou schůzkou porovnáme, upravíme a doladíme. Klient bude upozorněn, že jste spoluautorem projektu a požádán o možnost poskytnutí referencí vašim budoucím zákazníkům. Můj klient se stává i Vaším klientem.

Tento seminář může být startem nejen vaší profesionální dráhy poradce feng shui, ale můžete si v něm ujasnit spoustu poznatků vzhledem k jejich praktickému použití.

Na spolupráci se těší

Pavel Plzák

Cena semináře: 6.300,- (čas na vaše konzultace k projektu není nijak omezen) ....... a ani tímto seminářem to nemusí končit :-)